fbpx Skip to main content

Co powinno zawierać dobre ogłoszenie sprzedaży nieruchomości, na co zwrócić uwagę pisząc ogłoszenie sprzedaży nieruchomości, oraz na co klient zwraca uwagę, czytając ogłoszenie sprzedażowe.

Treść ogłoszenia to według badań trzeci najważniejszy aspekt sprzedaży nieruchomości. Musi spełniać sztywne kryteria takie jak:
– lokalizacja,
– cena oferowanej nieruchomości,
– media oraz filtry szczególne.
Kolejno później mamy zdjęcia, a po zdjęciach treść ogłoszenia.

Co powinno zawierać dobre ogłoszenie sprzedaży nieruchomości?

Właściciel bądź agencja powinna wyszczególnić wszystkie szczególne parametry sprzedawanej nieruchomości takie jak:
– lokalizacja/położenie/ dojazd,
– media,
– rodzaj ogrzewania / rok budowy,
– koszty utrzymania,
– nachylenia gruntu/ rodzaje użytych materiałów przy budowie,
– możliwości rozbudowy bądź zagospodarowania terenu.

Czy na 100% to wszystko? Na pewno nie, dlatego że każda nieruchomość jest inna, każda ma swoje wady i zalety, które oferent powinien opisać podczas tworzenia ogłoszenia sprzedażowego.

Na jakie portale warto wrzucać ogłoszenie w sprzedaży nieruchomości?

W każdym województwie znajdziemy inne portale na które warto dodać ogłoszenie. Oprócz lokalnych portali mamy również wiodące na terenie całego naszego kraju takie jak:
– www.otodom.pl
– www.olx.pl
– www.gratka.pl
– www.morizon.pl
– www.nieruchomoscionline.pl
– www.szybko.pl

Niestety każdy z tych portali jest płatny.

Warto „studiować” i trudzić się nad opisem czy lepiej oddać stworzenie oferty profesjonalnej agencji sprzedaży nieruchomości?

Profesjonalne biuro nieruchomości nie tylko napisze dobry opis sprzedażowy Państwa nieruchomości, lecz też sprawdzi całą kwestię prawną, przygotuje dom do sesji zdjęciowej, wykona sesję oraz film. Proces sprzedaży jest zawiły i trudny, profesjonalna agencja nieruchomości przeprowadzi Państwa przez niego gładko i bezproblemowo.

Zapraszamy do naszego biura nieruchomości znajdującego się w Rzeszowie przy ul. Jarosława Dąbrowskiego 18zespół Ideal Home Nieruchomości.

Jakub Świder

Jakub Świder

Pełen optymizmu i energii miłośnik sportów siłowych. Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. Pasjonat rynku nieruchomości z dużym doświadczeniem w branży. Komunikatywność oraz wytrwałość pozwalają mu osiągnąć postawione sobie cele oraz nawiązywać nowe znajomości. Stale poszerza swoje horyzonty i doskonali umiejętności sprzedażowe, dlatego też w minionym czasie wyróżnił się jako lider sprzedaży w branży nieruchomości. Każde spotkanie i kontakt z klientem traktuje indywidualnie. Potrafi doskonale słuchać i rozumie potrzeby swoich kontrahentów co pozwala mu w pełni zrealizować ich oczekiwania.

Skontaktuj się z nami!