DOŁĄCZ DO NAS!

ZOSTAŃ AGENTEM IDEAL HOME I ROZWIJAJ SWOJE UMIEJĘTNOŚCI

Elastyczność godzinowa

Poszukujesz pracy, która pozwoli Ci stworzyć grafik dopasowany do Twoich potrzeb? Dobrze trafiłeś, umożliwiamy sporządzenie elastycznego kalendarza, dzięki czemu z łatwością będziesz mógł zorganizować swój czas.

Jakość usług

Pracując w naszej firmie oferujesz klientom najwyższą jakość usług. Posiadamy doskonały system skutecznej sprzedaży nieruchomości. Każdy z naszych agentów otrzymuje kompleksowe wyposażenie, które jest niezbędne przy wykonywaniu pracy agenta nieruchomości.

Praca z ludźmi

Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole, który składa się z doświadczonych sprzedawców. Nasi specjaliści zawsze chętnie służą pomocą, dzięki czemu czas spędzony w naszym biurze będzie dla wszystkich nie tylko pracą jak również miło spędzonym dniem.

Przyszłość w zawodzie

Rynek nieruchomości rozwija się niesłychanie szybko i dynamicznie, dając wszystkim pośrednikom nieograniczone możliwości rozwoju jak również oraz poszerzania swoich kompetencji. Oferujemy szereg stanowisk, które czekają na Ciebie w Ideal Home Nieruchomości.

Regularne szkolenia

Doskonale wiemy jak ważny jest rozwój naszych pracowników, dlatego podczas współpracy z naszym biurem nieruchomości oferujemy szereg szkoleń, które usprawnią proces sprzedażowy oraz pomogą wszystkim pracownikom jeszcze lepiej dobierać narzędzia sprzedażowe.

Wysokie zarobki

Praca pośrednika nieruchomości nie posiada ograniczeń finansowych, im więcej czasu poświecimy na pracę tak tym większe profity możemy otrzymać. Poszukujemy do naszego zespołu osób, których ambicje zarobkowe sięgają powyżej 10.000 zł miesięcznie.

Jakub Świder

Aplikuj do nas!

DOŁĄCZ DO IDEAL HOME JUŻ DZIŚ!

Poszukujemy do naszego zespołu ludzi ambitnych, energicznych, z pasją do nieruchomości, którzy tak jak my potrafią stale wyznaczać sobie nowe cele życiowe. Gwarantujemy doskonałe przygotowanie merytoryczne, liczne szkolenia i rozwój osobisty. Jeśli zatem szukasz pracy, która da Ci wynagrodzenie powyżej 10.000 zł, uzależnione od Twojego zaangażowania to Ideal Home Nieruchomości jest miejscem dla Ciebie!

APLIKUJ DO NAS