AGENCI IDEAL HOME

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI AGENTAMI NIERUCHOMOŚCI

Jakub Świder

Jakub Świder

Dyrektor oddziału

Dyrektor biura oraz lider sprzedaży Ideal Home Nieruchomości – od 2016r. zajmuje się obrotem nieruchomościami z rynku wtórnego, zaś od 2020r. oprócz sprzedaży nieruchomości, buduję osiedla domów jednorodzinnych. W 2019r. zdobył tytuł osobowości roku w kategorii biznes pod patronatem Wojewody Podkarpackiego, za zdobycie tytułu lidera sprzedaży portalu otodom dla biura Ideal Home Nieruchomości. Od kilku lat regularnie szkoli zespół sprzedażowy Ideal Home podnosząc kwalifikację agentów nieruchomości. Szybką sprzedaż nieruchomości opiera na doświadczeniu, szkoleniach w zakresie psychologii sprzedaży, oraz znajomości rynku Podkarpackiego.

Justyna Sznajder-Świder

Justyna Sznajder-Świder

Dyrektor oddziału

Miłośniczka podejmowania nowych wyzwań, która nie boi się spróbować a nawet zaryzykować. Pełna ambicji i zapału, sukcesywnie realizuje wyznaczone przez siebie cele. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Pozytywna optymistka idąca przez życie z uśmiechem na twarzy, ceniąca sobie niezależność. Z łatwością odnajduje się w nowych sytuacjach i nawiązuje kontakty interpersonalne. Zdobyte doświadczenie w pracy w handlu pozwoliło jej na doskonalenie umiejętności sprzedażowych. Stawia na rozwój osobisty oraz zawodowy. W swoich działaniach kieruje się zasadami opisanymi przez Napoleona Hilla, oraz hasłem: ”Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać.”

Mateusz Niedbała

Mateusz Niedbała

Kierownik biura, Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości,
III miejsce lidera sprzedaży roku 2021

Konsekwentny i zaangażowany – od kilku lat związany z branżą social media marketingu. Pewnego dnia wpadł na pomysł połączenia marketingu z branżą nieruchomości i od tamtej pory sumiennie realizuje swój pomysł. Optymista dla którego rozwój osobisty to podstawa. Dzięki swej autentyczności zdobywa liczne polecenia i buduje grono zadowolonych klientów.

Natalia Ćwikła

Natalia Ćwikła

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości,
Lider sprzedaży roku 2021

Liderem się nikt nie rodzi, liderami się stajemy poprzez rzetelną pracę. Jestem związana ze sprzedażą od 10 lat, cenię kontakt z drugim człowiekiem. Osiągam założone cele. Uważam że życie bywa nieprzewidywalne, a co za tym idzie wyjątkowość każdego dnia. Moim kluczem do sukcesu jest szczera relacja z drugim człowiekiem.

Rafał Rogala

Rafał Rogala

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Zaangażowany w powierzone mu zadania, stawia profesjonalizm na pierwszym miejscu, optymista który uważa że każdy człowiek jest inny, wyjątkowy. Zadaniem jest mu pomóc nie tylko w znalezieniu swojego miejsca na ziemi ale również w rozwiązywaniu ciężkich sytuacji życiowych. Praca na rynku nieruchomości jest jego pasją a każdy klient to wyzwanie które z chęcią podejmuje. Czas zarówno w pracy jak i poza nią spędza aktywnie. Wychodzi z założenia że życie zaczyna się na granicy strefy komfortu.

Aleksander Jawor - Lider sprzedaży w 2019 roku i starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości w Ideal Home w Rzeszowie.

Aleksander Jawor

Aleksander Jawor

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Pełen pozytywnej energii i zaangażowania. Pasjonat rajdów samochodowych, oraz rynku nieruchomości. W obu przypadkach pozytywne podejście do życia i determinacja pozwalają mu realizować kolejne założone cele. Doświadczenie w obecnej pracy zdobywa wraz z każdą przeprowadzoną sprzedażą a w relacjach z klientami stawia na szczerość, którą traktuje jako klucz do sukcesu. W pracy kieruje się przede wszystkim hasłem: „Celem sprzedaży jest pomoc drugiej osobie.”

Michał Gąsior

Michał Gąsior

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

W pracy zaangażowany i profesjonalny, zawsze godny zaufania. Pomimo młodego wieku jest nad wyraz ambitny i nastawiony na osiąganie wielkich celów. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Widzi możliwości tam, gdzie inni widzą przeszkody. Uważa, że podejmując wyzwanie możemy osiągnąć jeden z dwóch rezultatów mianowicie zwycięstwo albo doświadczenie.

Barbara Świder - Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości w Biurze Nieruchomości Ideal Home w Rzeszowie.

Barbara Świder

Barbara Świder

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Pełna pozytywnej energii, profesjonalna i zaangażowana, charakteryzuje ją pracowitość i umiejętność zarządzania czasem, Nie boi się zmian i potrafi dostosować się do zmiennych warunków pracy. Doświadczenie w pracy zdobywa wraz z każdą przeprowadzoną transakcją, a w kontaktach z klientami stawia na komunikatywność, szczerość i dobre relacje.

Paulina Jasińska

Paulina Jasińska

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Absolwentka studiów prawniczych, tytuł magistra prawa uzyskała broniąc pracy dyplomowej z zakresu nieruchomości. Za cel swojej pracy stawia dobro klienta, które jest najwyższym priorytetem podczas procesu sprzedaży.
Nieruchomości są zagadnieniem żywym w doktrynie, oraz wpisane są w życie każdego z nas przez co odgrywają niebagatelne znaczenie. Z całą pewnością nacechowane są wyjątkowością, właśnie tej cechy należy szukać po to, aby odnaleźć potencjał sprzedawanej rzeczy.

Edyta Woźniak

Edyta Woźniak

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Ambitna, energiczna, stale wyznaczająca sobie nowe cele życiowe. Dzięki wysokiej kulturze osobistej oferuje klientom najwyższą jakość usług. Otwarta na nowe wyzwania, zawsze chętnie służy pomocą. Kluczowym czynnikiem sukcesu jej indywidualne podejście do klienta, dzięki któremu potrafi zaspokoić określone potrzeby i oczekiwania. Potrafi dostosować się do zmieniających warunków, a napotkane problemy zmienia w konieczne do przejścia stopnie na drabinie do sukcesu.

Piotr Misiak

Piotr Misiak

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Nieruchomościami i gruntami zacząłem interesować się już na studiach. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i samozaparciu spełniłem swoje marzenia i mogę rozwijać się w jednej z największych agencji nieruchomości na Podkarpaciu. Największy nacisk kładę na kontakt z klientem, bo to właśnie dzięki dobrej współpracy rodzą się najlepsze pomysły na inwestycje. Każdego klienta traktuje indywidualnie, ponieważ uważam, że powinienem dawać od siebie więcej, niż oczekują ode mnie ludzie.

Gabriela Pluta

Gabriela Pluta

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Optymistka podążająca przez życie z uśmiechem na twarzy, pasjonatka aktywności fizycznej oraz zdrowego trybu życia. Pełna pozytywnej energii, w kontaktach z klientami stawia na szczerość, która jest kluczowa w relacji z drugim człowiekiem.

Aleksandra Kot

Aleksandra Kot

Doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Ambitna, niezależna, przez co łatwo dąży do realizacji wyznaczonych celów. Mimo młodego wieku silnie związana od kilku lat ze sprzedażą i obsługą klienta. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Podstawą jest profesjonalne podejście do klienta i w pełni zaspokojenie jego potrzeb. Doświadczenie w pracy zdobywa wraz z każdą przeprowadzoną transakcją, a w kontaktach z klientami stawia na komunikatywność, dobre relacje oraz szczerość.