AGENCI IDEAL HOME

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI AGENTAMI NIERUCHOMOŚCI

Jakub Świder

Jakub Świder

Dyrektor oddziału

Dyrektor biura oraz lider sprzedaży Ideal Home Nieruchomości – od 2016r. zajmuje się obrotem nieruchomościami z rynku wtórnego, zaś od 2020r. oprócz sprzedaży nieruchomości, buduję osiedla domów jednorodzinnych. W 2019r. zdobył tytuł osobowości roku w kategorii biznes pod patronatem Wojewody Podkarpackiego, za zdobycie tytułu lidera sprzedaży portalu otodom dla biura Ideal Home Nieruchomości. Od kilku lat regularnie szkoli zespół sprzedażowy Ideal Home podnosząc kwalifikację agentów nieruchomości. Szybką sprzedaż nieruchomości opiera na doświadczeniu, szkoleniach w zakresie psychologii sprzedaży, oraz znajomości rynku Podkarpackiego.

Justyna Sznajder-Świder

Justyna Sznajder-Świder

Dyrektor oddziału

Miłośniczka podejmowania nowych wyzwań, która nie boi się spróbować a nawet zaryzykować. Pełna ambicji i zapału, sukcesywnie realizuje wyznaczone przez siebie cele. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Pozytywna optymistka idąca przez życie z uśmiechem na twarzy, ceniąca sobie niezależność. Z łatwością odnajduje się w nowych sytuacjach i nawiązuje kontakty interpersonalne. Zdobyte doświadczenie w pracy w handlu pozwoliło jej na doskonalenie umiejętności sprzedażowych. Stawia na rozwój osobisty oraz zawodowy. W swoich działaniach kieruje się zasadami opisanymi przez Napoleona Hilla, oraz hasłem: ”Co umysł ludzki potrafi wymyślić i w co uwierzy, tego potrafi także dokonać.”

Mateusz Niedbała

Mateusz Niedbała

Kierownik biura, Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości,
I miejsce lidera sprzedaży roku 2022
III miejsce lidera sprzedaży roku 2021

Konsekwentny i zaangażowany – od kilku lat związany z branżą social media marketingu. Pewnego dnia wpadł na pomysł połączenia marketingu z branżą nieruchomości i od tamtej pory sumiennie realizuje swój pomysł. Optymista dla którego rozwój osobisty to podstawa. Dzięki swej autentyczności zdobywa liczne polecenia i buduje grono zadowolonych klientów.

Piotr Misiak

Piotr Misiak

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości
II miejsce lidera sprzedaży roku 2022

Nieruchomościami i gruntami zacząłem interesować się już na studiach. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu i samozaparciu spełniłem swoje marzenia i mogę rozwijać się w jednej z największych agencji nieruchomości na Podkarpaciu. Największy nacisk kładę na kontakt z klientem, bo to właśnie dzięki dobrej współpracy rodzą się najlepsze pomysły na inwestycje. Każdego klienta traktuje indywidualnie, ponieważ uważam, że powinienem dawać od siebie więcej, niż oczekują ode mnie ludzie.

Michał Gąsior

Michał Gąsior

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości
III miejsce lidera sprzedaży roku 2022

W pracy zaangażowany i profesjonalny, zawsze godny zaufania. Pomimo młodego wieku jest nad wyraz ambitny i nastawiony na osiąganie wielkich celów. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Widzi możliwości tam, gdzie inni widzą przeszkody. Uważa, że podejmując wyzwanie możemy osiągnąć jeden z dwóch rezultatów mianowicie zwycięstwo albo doświadczenie.

Barbara Świder

Barbara Świder

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Pełna pozytywnej energii, profesjonalna i zaangażowana, charakteryzuje ją pracowitość i umiejętność zarządzania czasem, Nie boi się zmian i potrafi dostosować się do zmiennych warunków pracy. Doświadczenie w pracy zdobywa wraz z każdą przeprowadzoną transakcją, a w kontaktach z klientami stawia na komunikatywność, szczerość i dobre relacje.

Filip Bolanowski

Filip Bolanowski

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Pełen pozytywnego nastawienia w stosunku do klientów oraz w pełni zaangażowany w każdą ofertę. Pasjonat zdrowego trybu życia oraz wszelakiej aktywności fizycznej. Zdobywa doświadczenie z każdą przeprowadzoną transakcją, z każdym zadowolonym klientem. W pracy kieruje się przede wszystkim uczciwością oraz empatią w stosunku do drugiego człowieka. W kontaktach z klientami stawia przede wszystkim na uprzejmość.

Aleksandra Kot

Aleksandra Kot

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

Ambitna, niezależna, przez co łatwo dąży do realizacji wyznaczonych celów. Mimo młodego wieku silnie związana od kilku lat ze sprzedażą i obsługą klienta. Wychodzi z założenia, że nie ma rzeczy niemożliwych. Podstawą jest profesjonalne podejście do klienta i w pełni zaspokojenie jego potrzeb. Doświadczenie w pracy zdobywa wraz z każdą przeprowadzoną transakcją, a w kontaktach z klientami stawia na komunikatywność, dobre relacje oraz szczerość.

Magdalena Pikor

Magdalena Pikor

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Energiczna, uśmiechnięta z pozytywnym nastawieniem do drugiego człowieka. Ponad 10 lat doświadczenia w sprzedaży oraz budowaniu relacji z klientami biznesowymi i indywidualnymi, stawiając przy tym główny nacisk na profesjonalne doradztwo i jakość usługi. Potrafi wczuć się w potrzeby klienta i pomóc mu w realizacji jego celów. Zawsze stara się pomóc i jak najlepiej doradzić. Sukcesy są dla niej siłą napędową do dalszego działania.

Justyna Jelińska

Justyna Jelińska

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Od zawsze fascynował mnie rynek nieruchomości oraz tworzenie kreatywnych strategii marketingowych, które wyróżniają się na tle konkurencji. Stawiam na wysoką jakość obsługi klienta i dostarczanie najlepszych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Dzięki temu unikalnemu połączeniu umiejętności potrafię zobaczyć potencjał w każdej nieruchomości i wnieść wartość dodaną. Moim celem jest nie tylko spełnienie oczekiwań klientów w kwestii sprzedaży, ale również przekroczenie ich najśmielszych marzeń o idealnym domu. Jeśli szukasz agenta nieruchomości, który połączy pasję z profesjonalizmem i zaangażowaniem, to właśnie mnie znalazłeś. Z przyjemnością poprowadzę Cię przez każdy etap procesu poszukiwania, sprzedaży zapewniając Ci komfortową i satysfakcjonującą obsługę.

Justyna Pleśniak

Justyna Pleśniak

Agent ds. sprzedaży nieruchomości

Zawsze uśmiechnięta, pełna energii z pozytywnym nastawieniem do drugiego człowieka. Potrafi wczuć się w potrzeby klienta i pomóc mu w realizacji jego celów. Za priorytet stawia indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta oraz w pełni zaspokojenie jego potrzeb. Zdobywa doświadczenie z każdą przeprowadzoną transakcją. Nie boi się zmian i potrafi dostosować się do zmiennych warunków pracy.