fbpx Skip to main content

Portal otodom.pl ogłosił najlepsze biuro nieruchomości na terenie województwa Podkarpackiego jako Ideal Home Nieruchomości!

Czym jest portal otodom.pl?

Portal Otodom to jeden z największych Polskich portali ogłoszeniowych w kategorii: nieruchomości. Portal otodom wyłaniał w swoim konkursie :
– Najlepsze Biuro Nieruchomości z każdego województwa
– Najlepsze Biuro Ogólnopolskie
– Najlepszego Pośrednika Nieruchomości

Na jakiej podstawie portal otodom.pl wybierał najlepszych?

Zapraszamy do zapoznania się kryteriami : https://lidernieruchomosci.otodom.pl/

Każde biuro które eksportuje ogłoszenia na portal otodom.pl i zgłosiło się do niego, brało udział w konkursie na najlepsze biuro nieruchomości.

Całościowy ranking najlepszych biur nieruchomości na terenie naszego kraju, oraz dokładny opis wydarzenia dostępny jest na :  http://www.tokfm.pl/Tokfm/7,168890,24808098,nagrody-lider-nieruchomosci-2019-rozdane.html

Miano najlepszego biura nieruchomości na terenie województwa Podkarpackiego przypadło właśnie nam! Cały zespół Ideal Home Nieruchomości bardzo cieszy się z wygranej, tym bardziej że jest to już 2 nagroda w tym roku dla naszej firmy.

Aktualnie firma Ideal Home Nieruchomości składa się z 9 osobowego zespołu. W roku 2020 planujemy powiększyć nasz zespół o dodatkowych agentów.

Dziękujemy za zaufanie aktualnym klientom, oraz zapraszamy następnych klientów do współpracy z naszym biurem nieruchomości.

Ideal Home Nieruchomości – Lider sprzedaży nieruchomości na terenie województwa Podkarpackiego!

Zespół profesjonalnych i wykwalifikowanych agentów nieruchomości Biura Ideal Home w Rzeszowie.
Jakub Świder

Jakub Świder

Pełen optymizmu i energii miłośnik sportów siłowych. Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. Pasjonat rynku nieruchomości z dużym doświadczeniem w branży. Komunikatywność oraz wytrwałość pozwalają mu osiągnąć postawione sobie cele oraz nawiązywać nowe znajomości. Stale poszerza swoje horyzonty i doskonali umiejętności sprzedażowe, dlatego też w minionym czasie wyróżnił się jako lider sprzedaży w branży nieruchomości. Każde spotkanie i kontakt z klientem traktuje indywidualnie. Potrafi doskonale słuchać i rozumie potrzeby swoich kontrahentów co pozwala mu w pełni zrealizować ich oczekiwania.

Skontaktuj się z nami!