fbpx Skip to main content

Ideal Home Nieruchomości – najlepsze biuro nieruchomości na Podkarpaciu wśród opinii klientów w roku 2019.

Niezmiernie miło jest nam Państwa poinformować, że biuro nieruchomości Ideal Home  zostało  wybrane jako najlepsze biuro nieruchomości w Rzeszowie według plebiscytu Orły Nieruchomości, w którym uzyskaliśmy pełną ocenę 10/10 na podstawie Państwa opinii.

Czym jest plebiscyt Orły nieruchomości ?

Nasz program został stworzony, aby spośród istniejących na rynku firm wyróżnić te najlepsze. Liderów branży, którzy wyznaczają kierunek, stawiają na rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji, dzięki czemu mogą sprostać wymaganiom swoich Klientów. W odróżnieniu od licznych programów, w których uiszczenie opłaty jest jedynym warunkiem przyłączenia, Plebiscyty Branżowe Orły mają przejrzyste kryteria, w które wgląd ma każdy.

Informację pobrane ze strony: http://www.orlynieruchomosci.pl/

Biuro nieruchomości Ideal Home chce Państwu bardzo podziękować za wszystkie pozytywne opinie, które przyczyniły się do zdobycia tego wyróżnienia.

Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, aby w dalszym ciągu utrzymywać najwyższy poziom obsługi naszych Klientów i jeszcze skuteczniej sprzedawać Państwa nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy również wszystkich nowych Klientów, którzy chcą sprzedać lub pozyskać nową nieruchomość do skorzystania z naszej oferty.

Więcej informacji na temat rankingu znajdą Państwo na stronie internetowej: http://www.orlynieruchomosci.pl/city-16815-rzeszow

Jakub Świder

Jakub Świder

Pełen optymizmu i energii miłośnik sportów siłowych. Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. Pasjonat rynku nieruchomości z dużym doświadczeniem w branży. Komunikatywność oraz wytrwałość pozwalają mu osiągnąć postawione sobie cele oraz nawiązywać nowe znajomości. Stale poszerza swoje horyzonty i doskonali umiejętności sprzedażowe, dlatego też w minionym czasie wyróżnił się jako lider sprzedaży w branży nieruchomości. Każde spotkanie i kontakt z klientem traktuje indywidualnie. Potrafi doskonale słuchać i rozumie potrzeby swoich kontrahentów co pozwala mu w pełni zrealizować ich oczekiwania.

Skontaktuj się z nami!