AGENCI IDEAL HOME

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI AGENTAMI

Michał Gąsior

Michał Gąsior

Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości

+48 791 338 205

m.gasior@idealhome.pl

Rzeszów

W pracy zaangażowany i profesjonalny, zawsze godny zaufania. Pomimo młodego wieku jest nad wyraz ambitny i nastawiony na osiąganie wielkich celów. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Widzi możliwości tam, gdzie inni widzą przeszkody. Uważa, że podejmując wyzwanie możemy osiągnąć jeden z dwóch rezultatów mianowicie zwycięstwo albo doświadczenie.

OPINIE AGENTA

PRZEDSTAWIAMY OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Irena Szafran

Klient działu sprzedaży nieruchomości

“Sprzedając dom miałam okazję skorzystać z pomocy doradcy,pana Michała Gąsior. Współpraca z panem Michałem przebiegła bardzo sprawnie. Zawsze służył pomocą. Jestem szczęśliwa że sprzedając dom trafiłam na tak profesjonalnego i ambitnego pośrednika.Przeprowadził mnie przez ten trudny etap.Umowa sprzedaży zawarta bezstresowo odbyła się w przemiłej atmosferze. Polecam i dziękuję bardzo serdecznie panie Michale.”

Martyna Jucha

Klient działu sprzedaży nieruchomości

“Dom który polecił, jak i sprzedał mi Pan Michał, ma się świetnie, oraz spełnia wszystkie wymagane przeze mnie kryteria. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Dyspozycyjność, sympatia, i zaradność, cechują Pana Michała. Jeszcze raz dziękuję, polecam serdecznie!”

Patrycja Czepiel

Klient działu sprzedaży nieruchomości

“Szukałam wraz z mężem mieszkania do wynajęcia w Rzeszowie, a dzięki Agencji zostałam profesjonalnie obsłużona. Widać było dbałość o to, aby obie strony - zarówno wynajmujący, jak i najemca były zadowolone i właściwie potraktowane. Polecam pana Michała z całego serca i dziękuję!”

Anna M.

Klient działu sprzedaży nieruchomości

“Byłam klientka Pana Michała Gąsiora przy zakupie gruntu. Pomimo trudności wszystko poszło szybko I sprawnie. Dziękujemy Panie Michale!”

DODAJ OPINIE

ZAPRASZAMY DO OCENIANIA NASZYCH AGENTÓW