AGENCI IDEAL HOME

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI AGENTAMI

Jakub Świder - Dyrektor oddziału Biura Nieruchomości Ideal Home w Rzeszowie.

JAKUB ŚWIDER

Jakub Świder

Dyrektor oddziału

Pełen optymizmu i energii miłośnik sportów siłowych. Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. Pasjonat rynku nieruchomości z dużym doświadczeniem w branży. Komunikatywność oraz wytrwałość pozwalają mu osiągnąć postawione sobie cele oraz nawiązywać nowe znajomości. Stale poszerza swoje horyzonty i doskonali umiejętności sprzedażowe, dlatego też w minionym czasie wyróżnił się jako lider sprzedaży w branży nieruchomości. Każde spotkanie i kontakt z klientem traktuje indywidualnie. Potrafi doskonale słuchać i rozumie potrzeby swoich kontrahentów co pozwala mu w pełni zrealizować ich oczekiwania.

OPINIE AGENTA

PRZEDSTAWIAMY OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Mateusz ŚlempKlient działu sprzedaży nieruchomości

Gorąco polecam Pana Jakuba, sprzedawał mój dom - sprzedał go w niespełna 2 miesiące. Pomógł mi we wszystkich formalnościach, doradził w zakupie kolejnej nieruchomości. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie w pracę. Gorąco polecam!

Kamil StrękKlient działu sprzedaży nieruchomości

Polecam agenta Jakuba Świder, doskonałe podejście do klienta, pomoc w doborze mieszkania, oraz zbadanie zdolności kredytowej. Transakcja wraz z kredytem spięta w 5 tygodni, jeszcze raz polecam!

Kornelia PadoKlient działu sprzedaży nieruchomości

Super Agent! Gorąco polecam Pana Jakuba, wraz z mężem szukaliśmy mieszkania pod inwestycję. Pan Jakub przedstawił nam 7 ofert, spośród których wybraliśmy tą która według nas była najlepsza. Transakcja spięta w 4 dni z aktem notarialnym, obsługa ekspresowa! Jeszcze do Pana wrócimy ??

Marta GarncarczykKlient działu sprzedaży nieruchomości

Jestem bardzo zadowolona z czasu sprzedaży mojego mieszkania które inna agencja sprzedawała blisko pół roku.
Bardzo szybko i sprawnie a przy tym bezpiecznie. Polecam

Kamil BorsukKlient działu sprzedaży nieruchomości

Polecam Pana Jakuba Świder ! Pan Jakub sprzedał mi mieszkanie w 2 tygodnie, w cenie ofertowej. Profesjonalna sesja zdjęciowa, miła i rzetelna obsługa, oraz doprowadzenie sprawy do końca. 100% zadowolenia

Karolina PadoKlient działu sprzedaży nieruchomości

Wynajmowałam przez Pana Jakuba mieszkanie, polecam tego agenta ponieważ przeprowadził transakcję perfekcyjnie.

Sebastian MikułaKlient działu sprzedaży nieruchomości

Pan Jakub sprzedał mi dom oraz za jego pośrednictwem kupiłem wymarzone mieszkanie. Transakcja robiona po kolei, przeprowadziłem się prosto z domu do mieszkania. Obsługa rzetelna oraz profesjonalna. Polecam !

Grażyna StrawaKlient działu sprzedaży nieruchomości

Jestem bardzo zadowolona z Pana Jakuba Świdra z pomocy w zakupie mieszkamia wykazał się pełnym profesionalizmem
aż miłe były z nim spotkania. Gorąco polecam Pana Jakuba i firmę Ideal Home Nieruchomości w Rzeszowie. Pozdrawiam

Aleksandra JurekKlient działu sprzedaży nieruchomości

Kupowałam przez Pana Jakuba mieszkanie w Strzyżowie. Transakcja przeprowadzona ekspresowo, od prezentacji do aktu zeszło nam raptem 3 dni - bardzo zależało mi na czasie ponieważ przyjechałam z za granicy i nie miałam gdzie mieszkać. Polecam gorąco tego agenta! Zawsze profesjonalnie i rzetelnie odpowiadał mi na wszystkie pytania.

Mikołaj RembiszKlient działu sprzedaży nieruchomości

Sprzedaż domu w niecały miesiąc gdy inne agencje sprzedawały go przez 2 lata... Polecam Pana Jakuba, obsługa na najwyższym poziomie, zawsze oddzwonił gdy nie odebrał telefonu. Nie można zarzucić mu złego słowa dotyczącego obsługi klienta - obsługa perfekcyjna.

Karol PodleśKlient działu sprzedaży nieruchomości

Pan Jakub był bardzo pomocny w sprzedaży naszego domu, dzięki trafnej wycenie udało nam się bardzo szybko sprzedać dom razem z działką i uwolnić środki na zakup nowej nieruchomości. Szczerze polecam tego pośrednika.

Robert KrysaKlient działu sprzedaży nieruchomości

Długo szukałem mieszkania dla siebie i rodziny, aż trafiłem na Ideal Home. Sprawa szybko została rozwiązana i przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania, formalności i kontakt z klientem na najwyższym poziomie!

Piotr ZajdelKlient działu sprzedaży nieruchomości

Do usług agencji (każdej) przy sprzedaży nieruchomości podchodziłem nieufnie ale miło się rozczarowałem, tutaj podejście zupełnie "nierzeszowskie: co znaczy że profesjonalne i rzetelne, wszystko jest realizowane w interesie klienta więc nie ma mowy o radykalnych schodzeniu z ceny itp. Plusem jest też załatwianie papierów od a do z, niczym nie musiałem się przejmować. Polecam.

Krystyna JakubowskaKlient działu sprzedaży nieruchomości

Ekipa z prawdziwego zdarzenia z bardzo dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich Klientów, wszelkie formalności w biurze Ideal Home to czysta przyjemność!

Małgorzata ZiewaczKlient działu sprzedaży nieruchomości

Sprzedałam dwa mieszkania przez współpracę z Panem Jakubem zawierając ofertę na wyłączność i nie żałuję swojej decyzji ponieważ w niecałe 2 miesiąca mieszkania sfinalizowane.

Tadeusz StrawaKlient działu sprzedaży nieruchomości

Gorąco polecam Pana Jakuba Świdra pełen profesionalizm, doskonałe podejście do klienta w szybkim tępie załatwił kupno mieszkania
sprawę kupna mieszkania od początku do konca prowadził profesionalnie i z uśmiechem. Bardzo polecam.
Pozdrowienia dla Pana Jakuba i całel załogi.

DODAJ OPINIE

ZAPRASZAMY DO OCENIANIA NASZYCH AGENTÓW