PROGRAM PARTNERSKI 500+

ZACZNIJ ZARABIAĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

Jest to program opracowany przez firmę Ideal Home Nieruchomości, który główne swe zamierzenia opiera na skutecznych poleceniach klientów, którzy są gotowi nawiązać współpracę z biurem nieruchomości. Wystarczy, że polecisz Nas osobie, którą znasz i wiesz, że sprzedaje, planuje sprzedać, bądź też chce kupić wymarzoną nieruchomość a ona podpisze z Nami umowę na sprzedaż, lub poszukiwanie nieruchomości tak też My wypłacimy Ci 500 zł.

Jak wygląda cała procedura?

  1. musisz znać kogoś kto sprzedaje, bądź chce kupić nieruchomość,
  2. polecisz tej osobie Nas a ona się do Nas odezwie,
  3. w tym czasie wysyłasz do Nas informację, iż taka osoba będzie się z Nami kontaktować,
  4. polecony klient sprzeda bądź też kupi za naszym pośrednictwem swoją wymarzoną nieruchomość,
  5. następnie po zakończonej transakcji otrzymasz od nas w bonusie 500zł.

Proste prawda? Teraz tylko pomyśl który z Twoich znajomych może być zainteresowany współpracą z Nami. Ilość osób którym można polecić Nasze skuteczne działanie jest nieograniczona! Za każdą osobę otrzymasz 500zł Zatem czekamy na Twoje polecenia.

SZUKAJ OFERTY

WYSZUKAJ NIERUCHOMOŚCI W NASZEJ BAZIE

Masz pytania? Napisz do nas!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZYM BIUREM

    Podanie danych w powyższym formularzu jest całkowicie dobrowolne, jednak niezbędne do prawidłowego przetworzenia Państwa zapytania. Wszystkie dane osobowe w formularzu, przetwarzane są zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Uzupełniając powyższy formularz kontaktowy akceptują Państwo naszą Politykę Prywatności oraz świadomie i dobrowolnie wyrażają zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r