AGENCI IDEAL HOME

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYMI AGENTAMI

Edyta Woźniak - Starszy doradca ds. sprzedaży nieruchomości ze specjalizacją w obrocie nieruchomościami z rynku pierwotnego.

Edyta Woźniak

Edyta Woźniak

Agent nieruchomości ze specjalizacją w obrotu nieruchomościami z rynku pierwotnego

Ambitna, energiczna, stale wyznaczająca sobie nowe cele życiowe. Dzięki wysokiej kulturze osobistej oferuje klientom najwyższą jakość usług. Otwarta na nowe wyzwania, zawsze chętnie służy pomocą. Kluczowym czynnikiem sukcesu jej indywidualne podejście do klienta, dzięki któremu potrafi zaspokoić określone potrzeby i oczekiwania. Potrafi dostosować się do zmieniających warunków, a napotkane problemy zmienia w konieczne do przejścia stopnie na drabinie do sukcesu.

OPINIE AGENTA

PRZEDSTAWIAMY OPINIE NASZYCH KLIENTÓW

Martyna JuchaKlient działu sprzedaży nieruchomości

Dom który polecił, jak i sprzedał mi Pan Michał, ma się świetnie, oraz spełnia wszystkie wymagane przeze mnie kryteria. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Dyspozycyjność, sympatia, i zaradność, cechują Pana Michała. Jeszcze raz dziękuję, polecam serdecznie!

Patrycja CzepielKlient działu sprzedaży nieruchomości

Szukałam wraz z mężem mieszkania do wynajęcia w Rzeszowie, a dzięki Agencji zostałam profesjonalnie obsłużona. Widać było dbałość o to, aby obie strony - zarówno wynajmujący, jak i najemca były zadowolone i właściwie potraktowane. Polecam pana Michała z całego serca i dziękuję!

DODAJ OPINIE

ZAPRASZAMY DO OCENIANIA NASZYCH AGENTÓW