fbpx Skip to main content

Bardzo polecam Pana Michała Gąsiora

Bardzo polecam Pana Michała Gąsiora jako profesjonalnego, bardzo pomocnego i dobrze zorganizowanego Doradce Nieruchomosci. Zawsze sluzyl pomoca, szybko i wyczerpujaco odpowiadal na pytania, dbal o dokumentacje i proces zakupu.
Jakub Świder
5 grudnia 2021

Byłam klientka Pana Michała Gąsiora przy zakupie gruntu. Pomimo trudności wszystko poszło szybko I sprawnie. Dziękujemy Panie Michale!
Adrian Skura
26 listopada 2021

Szukałam wraz z mężem mieszkania do wynajęcia w Rzeszowie, a dzięki Agencji zostałam profesjonalnie obsłużona. Widać było dbałość o to, aby obie strony - zarówno wynajmujący, jak i najemca były zadowolone i właściwie potraktowane. Polecam pana Michała z całego serca i dziękuję!
Adrian Skura
26 listopada 2021

Dom który polecił, jak i sprzedał mi Pan Michał, ma się świetnie, oraz spełnia wszystkie wymagane przeze mnie kryteria. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Dyspozycyjność, sympatia, i zaradność, cechują Pana Michała. Jeszcze raz dziękuję, polecam serdecznie!
Adrian Skura
26 listopada 2021

Sprzedając dom miałam okazję skorzystać z pomocy doradcy,pana Michała Gąsior. Współpraca z panem Michałem przebiegła bardzo sprawnie. Zawsze służył pomocą. Jestem szczęśliwa że sprzedając dom trafiłam na tak profesjonalnego i ambitnego pośrednika.Przeprowadził mnie przez ten trudny etap.Umowa sprzedaży zawarta bezstresowo odbyła się w przemiłej atmosferze. Polecam i dziękuję bardzo serdecznie…
Adrian Skura
26 listopada 2021