fbpx Skip to main content

Gorąco polecam Pana Jakuba Świdra pełen profesionalizm, doskonałe podejście do klienta w szybkim tępie załatwił kupno mieszkania sprawę kupna mieszkania od początku do konca prowadził profesionalnie i z uśmiechem. Bardzo polecam. Pozdrowienia dla Pana Jakuba i całel załogi.
Adrian Skura
26 listopada 2021

Sprzedałam dwa mieszkania przez współpracę z Panem Jakubem zawierając ofertę na wyłączność i nie żałuję swojej decyzji ponieważ w niecałe 2 miesiąca mieszkania sfinalizowane.
Adrian Skura
26 listopada 2021

Ekipa z prawdziwego zdarzenia z bardzo dużym zaangażowaniem podchodzi do swoich Klientów, wszelkie formalności w biurze Ideal Home to czysta przyjemność!
Adrian Skura
26 listopada 2021

Sprzedaż mieszkania Rzeszów ul. Miłocińska

Do usług agencji (każdej) przy sprzedaży nieruchomości podchodziłem nieufnie ale miło się rozczarowałem, tutaj podejście zupełnie "nierzeszowskie": co znaczy że profesjonalne i rzetelne, wszystko jest realizowane w interesie klienta więc nie ma mowy o radykalnych schodzeniu z ceny itp. Plusem jest też załatwianie papierów od a do z, niczym nie…
Adrian Skura
26 listopada 2021

Jestem bardzo zadowolona z czasu sprzedaży mojego mieszkania które inna agencja sprzedawała blisko pół roku. Bardzo szybko i sprawnie a przy tym bezpiecznie. Polecam
Adrian Skura
26 listopada 2021

Długo szukałem mieszkania dla siebie i rodziny, aż trafiłem na Ideal Home. Sprawa szybko została rozwiązana i przeprowadziliśmy się do nowego mieszkania, formalności i kontakt z klientem na najwyższym poziomie!
Adrian Skura
26 listopada 2021

Pan Jakub był bardzo pomocny w sprzedaży naszego domu, dzięki trafnej wycenie udało nam się bardzo szybko sprzedać dom razem z działką i uwolnić środki na zakup nowej nieruchomości. Szczerze polecam tego pośrednika.
Adrian Skura
26 listopada 2021

Sprzedaż domu w niecały miesiąc gdy inne agencje sprzedawały go przez 2 lata... Polecam Pana Jakuba, obsługa na najwyższym poziomie, zawsze oddzwonił gdy nie odebrał telefonu. Nie można zarzucić mu złego słowa dotyczącego obsługi klienta - obsługa perfekcyjna.
Adrian Skura
26 listopada 2021

Kupowałam przez Pana Jakuba mieszkanie w Strzyżowie. Transakcja przeprowadzona ekspresowo, od prezentacji do aktu zeszło nam raptem 3 dni - bardzo zależało mi na czasie ponieważ przyjechałam z za granicy i nie miałam gdzie mieszkać. Polecam gorąco tego agenta! Zawsze profesjonalnie i rzetelnie odpowiadał mi na wszystkie pytania.
Adrian Skura
26 listopada 2021

Jestem bardzo zadowolona z Pana Jakuba Świdra z pomocy w zakupie mieszkamia wykazał się pełnym profesionalizmem aż miłe były z nim spotkania. Gorąco polecam Pana Jakuba i firmę Ideal Home Nieruchomości w Rzeszowie. Pozdrawiam
Adrian Skura
26 listopada 2021