fbpx Skip to main content
Porady

Czy warto współpracować z biurem nieruchomości?

Autor: 28 września 2021No Comments

W dzisiejszym vlogu opowiem Państwu o tym czy warto współpracować z biurem nieruchomości. Jakie są zalety współpracy oraz jak ja przygotowuję ofertę do sprzedaży Państwa nieruchomości.

Jestem dyrektorem biura Ideal Home Nieruchomości, oraz liderem sprzedaży jednego z największych biur na Podkarpaciu. Aktualnie Nasze biuro posiada w swojej bazie ponad 550 ofert nieruchomości z całego woj. Podkarpackiego.

Jak przygotować ofertę sprzedaży nieruchomości?


Odpowiednie przygotowanie nieruchomości do sprzedaży zawiera się w pięciu krokach:

  1. Opracowanie rzutów nieruchomości.
  2. Sesja zdjęciowa nieruchomości.
  3. Film prezentujący nieruchomość.
  4. Sesja zdjęciowa oraz film dronem.
  5. Prezentacja.

Jako agent miesięcznie średnio sprzedaję od 4 do 7 nieruchomości. Do mojej oferty miesięcznie trafia około 10 nieruchomości – odsetek niesprzedanych nieruchomości wynosi ok. 7%.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się:

  • Czy warto współpracować z biurem nieruchomości?
  • Co daje współpraca z biurem nieruchomości?
  • Czy warto zlecić sprzedaż nieruchomości agencji nieruchomości?

To koniecznie obejrzyj powyższe wideo.

Jakub Świder

Jakub Świder

Pełen optymizmu i energii miłośnik sportów siłowych. Ze sprzedażą związany od początku swojej kariery zawodowej. Pasjonat rynku nieruchomości z dużym doświadczeniem w branży. Komunikatywność oraz wytrwałość pozwalają mu osiągnąć postawione sobie cele oraz nawiązywać nowe znajomości. Stale poszerza swoje horyzonty i doskonali umiejętności sprzedażowe, dlatego też w minionym czasie wyróżnił się jako lider sprzedaży w branży nieruchomości. Każde spotkanie i kontakt z klientem traktuje indywidualnie. Potrafi doskonale słuchać i rozumie potrzeby swoich kontrahentów co pozwala mu w pełni zrealizować ich oczekiwania.

Skontaktuj się z nami!